Znamy zwycięzców II Konkursu na Grant

Komitet Inwestycyjny zdecydował, które projekty otrzymają finansowanie w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”, realizowanego przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, UWRC sp. z o.o. oraz Ośrodek Transferu Technologii Politechniki Świętokrzyskiej.

Komitet Inwestycyjny, na podstawie informacji zawartych we Wnioskach oraz prezentacji multimedialnych nt. prac przedwdrożeniowych zgłoszonych do II Konkursu na Grant, przedstawionych przez Uczestników Konkursu, przyznał 9 grantów na łączną kwotę 358 000,00 PLN (w tym 3 z Wydziału Chemii UW)

• dr Magdalena Osial – Ciecz magnetoreologiczna na bazie tlenków metali – 38 000,00 PLN
  • dr Maria Górna – Metoda wychwytu bakteryjnego i wirusowego RNA do sekwencjonowania RNA i diagnostyki infekcji – 40 000,00 PLN
  • mgr Piotr Cieciórski – Nowe środki kontrastujące do obrazowania metodą MRI na bazie nanocząstek złota sfunkcjonalizowanych nitroksydami i metoda ich wytwarzania – 40 000,00 PLN